🚚 Doprava zdarma nad 1500 Kč

5 důvodů, proč nakoupit právě u nás

1.

Budeme vás rozmazlovat

Našimi plakáty jsme potěšili už tisíce dětí a jejich rodičů. Chceme, aby pro vás bylo nakupování, rozbalování, a nakonec i samotné koukání na krásné motivy opravdovým zážitkem. Proto vás budeme rozmazlovat, jak jen to půjde. S výběrem rádi pomůžeme, plakáty doplníme o nápisy dle výběru a vše pečlivě zabalíme. Za pár dnů už budou u vás!

Pomoc s výběrem
2.

Balíček k vám brzy dorazí

Už se nemůžete dočkat, až k vám plakáty, trička či jiné zboží z nabídky dorazí? Nebojte, dlouho čekat nebudete. Úprava personalizovaných plakátů sice chvilku zabere, ale do 7 pracovních dnů doručíme cokoliv z nabídky. Často zvládneme vyřídit objednávku i do druhého dne.

Pro přepravu zásilek využíváme služby Zásilkovny a dopravce GLS. Do 24 hodin od odeslání bude nakoupené zboží u vás. Až balíček pošleme, dáme vám vědět e-mailem i SMS zprávou. Balíček pošleme k vám na adresu, nebo na jednu z více než 4500 poboček Zásilkovny. Posíláme i na Slovensko. Přečtěte si podrobnosti o dopravě a platbě.

Jak funguje doprava
3.

Dopravu můžete mít zdarma

Když nakoupíte nad 1000 Kč (40 € pro Slovensko), za přepravu nezaplatíte ani korunu.

Doprava zdarma
4.

Nakoupíte bez rizika s možností bezplatné výměny

Po rozbalení jste zjistili, že se zvolené plakáty do pokojíčku nehodí? Nevadí, do 14 dnů od doručení můžete zakoupené zboží vrátit. Pokud vám či dětem nesedne vybraná velikost oblečení, rádi vám ho vyměníme za jiné. O možnosti vrácení a výměně zboží jsme pro vás sepsali podrobné informace.

U nás nakupujete bez rizika. Svými plakáty a dalším sortimentem jsme potěšili tisíce zákazníků. Jejich pozitivní recenze napříč internetem nám dělají velkou radost.

Reklamace a vrácení zboží
5.

Originální motivy u vás vyniknou

Věnovali jsme spoustu úsilí, abychom navrhli ty nejroztomilejší, nejoriginálnější a nejkrásnější motivy. Věříme, že plakáty rozveselí každý dětský pokojíček i jakoukoliv místnost. Totéž platí pro trička, kartičky a další sortiment.

Vsázíme na originalitu – právě u nás najdete plakáty a kartičky s českými i slovenskými nápisy. Nechybí ani personalizované plakáty se jmény dětí nebo s otisky ručiček a nožiček. Dáváte raději přednost angličtině? Ani ta na našich motivech nesmí chybět. Určitě si vyberete.

Navrhnout dizajn