🚚 Doprava zdarma nad 1500 Kč

Reklamace / Vrácení / Výměna zboží

Reklamace 

Naším přáním je, abyste Vy,  jako naši zákazníci, byli spokojeni s Vaším nákupem. Pokud není něco s Vaší objednávkou v pořádku, vždy se snažíme problém vyřešit k Vaší spokojenosti. Prosím napište nám na podpora@loveuprints.cz a my se budeme Vaší reklamací ihned zabývat. 

Vrácení zboží

Ze zákona máte možnost vrátit zboží ve stejném stavu a zabalené do původního obalu (pokud je zboží zasláno v plastové obálce, tak zpět k nám může být použitý jiný obal) do 14 dní od převzetí. Přesné znění našich Obchodních podmínek,  týkajících se odstoupení od smlouvy si můžete v článku 4 přečíst.

A jak postupovat? 

  1. V potvrzení objednávky, které Vám bylo zasláno emailem, najdete v příloze Formulář pro odstoupení od smlouvy. Tento formulář prosím vyplňte a přiložte do balíčku. 
  2. Zabalte zboží tak jak Vám bylo zasláno - a prosím odešlete jej na adresu níže:   

    Loveuprints.cz
    Osadní 1363/16, 170 00 Praha 7-Holešovice

Výměna oblečení za jinou velikost

Pokud Vám velikost nesedí, rádi Vám vyjdeme vstříc a velikost vyměníme. Vyměňujeme pouze nenošené kusy.  

Do balíčku prosím přiložte zprávu, která bude obsahovat: 

  • jakou velikost si přejete
  • vaše číslo objednávky
  • pobočku Zásilkovny/adresy, na kterou si přejete balíček zaslat 

Do 48 hodin po obdržení textilu Vám odešleme novou velikost. Dopravné špatné velikosti k nám hradí zákazník. Odeslání znovu nové velikosti hradíme my. Prosím špatnou velikost odešlete na adresu níže: 

Loveuprints.cz
Osadní 1363/16, 170 00 Praha 7-Holešovice

Pokud si nevíte rady jak postupovat, prosím neváhejte zavolat na ‭+420 777 939 261‬ od Pondělí do Pátku od 10,00 do 17,30 nebo napište na podpora@loveuprints.cz 

Děkujeme :)